AMBALAJ SANAYİ

 
     
     
   
     
     
     
     
  Faat Ambalaj Plastik Mam. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Görece Cumhuriyet Mah. Gazi Cad. No:30-32 Menderes – İzmir 35470 / Türkiye
Tel    : 0232 781 19 40
Faks  : 0232 781 18 73
info@faat.com.tr
 
     
     
 
     
  FAAT AMBALAJ FİRMA PROFİLİ  
 

FAAT Ambalaj  Plastik Mam.San.ve Tic. Ltd.Şti.;1978 yılında İzmir’de  kurulmuş olup, pe plastik ürünlerin imalatında uzmanlaşmış  olup, plastik ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir.

Havaalanına  2 km uzaklıkta olup,  1500 m2 lik kapalı alanda, 6000 m2 lik açık alanda yer alan tesis,  yüksek teknolojiye sahip  İspanyol ve yerel makina  parkuru, uzman ve girişimci kadrosuyla, dürüst işçilik ve kalitesiyle,  sürekli gelişimin doğal sonucu olarak, üretim hızını ve kaliteyi arttırmak için ileri teknolojiler ve yeni teknikler üzerine yatırımlar yapmaktadır.

Firmamız, kurulduğu günden bu güne kadar p.e. den   ambalaj malzemeleri üreterek, üretim faaliyetine devam etmektedir. Ürünleri arasında pe filmler, pe baskılı (4 renk ) veya baskısız torbalar ,  tekstil torbaları, pe shrink,  mobilya sektörüne  pe rulolar, endüstriyel kullanım amaçlı sanayi tipi  torbalar,  hastanelere özel tıbbi atık torbaları,  belediyelere özel evsel atık torbaları, baskılı torbalar ve de her türlü ebat , kalınlıkta  rulo çöp torbaları yer almaktadır. Müşteri istekleri doğrultusunda müşteriye özel çözümler üreterek, müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesinden satış sonrası memnuniyet ölçümüne kadar olan tüm aşamalarda  Faat ambalaj  Ltd Şti., müşterilerine  hızlı servis ve ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti  garantisi sağlamaktadır.

Faat Ambalaj Ltd Şti., özellikle hdpe ya da ldpe malzemeden  yıldız kaynaklı, düz katlamalı ya da C-katlamalı olarak  tamamen hijyenik bir ortam sağlamak için rulo çöp torbaları üretmektedir, kesinlikle kokuyu ve sıvı atıkları sızdırmaz,   ev tipi kullanımda, otellerde, büfelerde, restaurantlarda, hastanelerde, kliniklerde,bahçelerde,sanayi ve endüstriyel kullanım alanlarında  müşterilerimiz sorunsuz bir şekilde ürünlerimizi kullanmaktadır.  

Firmamız aynı zamanda, kurmuş olduğu geri dönüşüm hattı ile çevreye ve ekonomiye katkıda bulunmaktadır. Son yıllarda uluslararası pazarlarda görülen çevreci hareketler doğrultusunda kendi kendine yok olabilen (bio-degradable) ürünler  konusunda  faaliyetlerine  devam etmektedir.

Çevre dostu olan bio-degradable ürünlerin kullanım alanları hayli geniştir. Gün ışığı+ısı+oksijen+su ile temasa geçen pe film çöp torbaları zamanla CO2 ve H2O ya dönüşmekte biyolojik olarak parçalanabilmekte ve  kendi kendine yok olabilmektedir.

Kurulduğumuz günden beri, müşterilerimize talep ettikleri hizmeti verebilmek hedefi ile sürekli gelişmeyi ilke edindik, bu ilke ile müşterilerimize her geçen gün daha iyi hizmet sunmaktayız ve bu gelişimi sürdürmek şirket politikamızın temel taşlarından biridir.