AMBALAJ SANAYİ

 
     
     
   
     
     
     
     
  Faat Ambalaj Plastik Mam. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Görece Cumhuriyet Mah. Gazi Cad. No:30-32 Menderes – İzmir 35470 / Türkiye
Tel    : 0232 781 19 40
Faks  : 0232 781 18 73
info@faat.com.tr
 
     
     
 
     
  KALİTE POLİTİKAMIZ  
 

Faat Ambalaj Ltd.Şti.,günümüzün global dünyasında değişime adapte olarak,  tüm teknolojik imkanları en iyi şartlarda değerlendirerek, modern makinalarla, kaliteli ürünlerle, ulusal ve uluslararası pazarlarda en iyi şekilde  ülkemizi temsil ederek, ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemiştir.

Dürüst, hızlı, tam zamanında  üretim ve müşteri memnuniyeti Faat Ambalaj'ın  ilkesi ve amacıdır. Firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalıp, konusunda sürekli kalite standartlarına uyup, değişimi yönetebilme becerisi ile  gelişen teknolojiyi takip ederek faaliyet gösterdiği çevreye saygılı kalıp,  sürekli  müşteri memnuniyetine odaklanıp, müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedeflemiştir.

 
     
  MİSYONUMUZ  
 

Faat Ambalaj Plastik  Ltd.Şti.; Ekonomik ve çevre dostu , kaliteli, genel kullanım ve endüstriyel kullanım  amaçlı plastik ambalaj malzemeleri üretmeyi misyon edinmiştir.

 
     
  VİZYONUMUZ  
 

Çevre dostu çözümler sunarak, yüksek kaliteli ürünlerimizle, ulusal ve uluslararası pazarlardaki müşterilerin  beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.   

 
     
  BELGELERİMİZ